Paparazzi

GALLERY UPDATE - June 7 - Out with Thomas Sadoski - Los Angeles

16. srpna 2016 v 21:52 | Nana

Po skončení natáčení se šel Thomas s Amandou projít po Los Angeles. Amanda na sobě měla velmi pěkný a pohodlný outfit, který se skládal z pruhovaného trika a šedých tepláků. Na Amandiny pohodlné outfity už jsem si zvykla a myslím že takový styl jí sedne nejvíc.:)

GALLERY UPDATE - June 7 - On The Set Of "The Clapper"

16. srpna 2016 v 21:39 | Nana

Další den se opět konalo natáčení a tentokrát tam bylo opravdu živo. Kolem Amandy se potulovalo hned několik zvířátek, takže si myslím že Amanda si to musela užívat. Dokonce se za Amandou nachvilku stavil podívat její přítel Thomas Sadoski.:)

GALLERY UPDATE - June 6 - On The Set Of "The Clapper"

16. srpna 2016 v 21:06 | Nana

Další natáčecí den byl 6. června, kdy paparazzi nafotily Am zrovna když měla pauzu, a tak využila svůj čas k háčkování. Amanda je ohledně háčkování hodně šikovná, sama si dokonce uháčkovala několik kabelek, které dala na instagram. Docela by mě zajímalo, co z toho nakonec vzniklo, a ještě víc mě zajímá, kde nechala Finna, protože ji většinou doprovázel na natáčení a teď se neobjevil na žádné fotce.:D

GALLERY UPDATE - June 4 - On The Set Of "The Clapper"

16. srpna 2016 v 20:46 | Nana

Paparazzi zastihli Amandu při natáčení jejího nového snímku "The Clapper", o kterém zatím ještě není moc informací. Beze všeho ale v příštím roce vyjde opravdu velká spousta filmů s Amandou, ať už v hlavní roli nebo ve vedlejších, takže se máme opravdu na co tešit.:)

April 25 - Leaving Hospital - Los Angeles

6. května 2016 v 20:01 | Nana

Jedny z novějších paparazzi fotek jsou z 25. dubna, kdy byla Amanda spatřena jak odchází z jedné nemocnice v Los Angeles. Naštěstí se nemusíte bát, protože podle informací nešlo o Amandin zdravotní stav, ale o to že byla darovat krev. To také potvrzuje její velká flaška vody, kterou si s sebou nesla při odchodu aby doplňovala tekutiny. Samozřejmě nesmí chybět její společník Finn.:)
Jinak už jsem stačila doplnit veškeré novinky, takže se můžu vrhnout na ten nový layout!:)

April 21 - At the Gym - Los Angeles

6. května 2016 v 18:59 | Nana

Tyto fotky jsou trochu odlišné od těch, co tady většinou přidávám. Tentokrát na nich není zachycen ani Finn ani nikdo z jejích přátel, navíc to není ani z procházky po městě. Amandu totiž po týdenní pauze vyfotili paparazzi, když odcházela z posilovny v Los Angeles. Její outfit se mi tentokrát moc nelíbí, nebo spíše ten top, mám pocit, že jí to dělá horší postavu, a Amanda má přitom postavu perfektní! Každopádně, při cvičení je nejdůležitější cítit se dobře a pohodlně, takže je to vlastně co má na době úplně jedno.:)

April 12 - Out with Finn - Los Angeles

6. května 2016 v 18:45 | Nana

Další fotky jsou, když si Amanda vyšla do města, konkrétně do Silver Lake v Los Angeles, opět společně s Finnem.:) Jinak už začínám postupně dohánět, všechny zanedbané články, takže až dorazím na konec, tak čekejte, že se budu snažit udělat nový layout!:)

April 13 - Out with Finn and David - Silver Lake

6. května 2016 v 18:14 | Nana

Amanda se 13. dubna procházela společně se svým pejskem Finnem a kamarádem Davidem, který si vzal také pejska, takže to bylo takové společné venčení po Silver Lake v Los Angeles.:)

April 11 - Leaving restaurant with Finn

5. května 2016 v 19:21 | Nana

Ještě ten samý den byla Amanda spatřena jak odchází z jedné restaurace společně s Finnem, kde se setkala se svou, tentokrát jinou, kamarádkou.:)

April 11 - Out with Finn - Los Angeles

5. května 2016 v 19:13 | Nana

A fotky s Finnem ještě pokračují, tentokrát se k nim ještě přidala Amandina kamarádka Jennifer a všichni tři společně vyrazili na túru.:)

April 10 - Out with Finn - West Hollywood

5. května 2016 v 19:04 | Nana

Jak já miluju fotky Amandy a Finna po boku. Proto se mi taky strašně líbí, když paparazzi nafotí Amandu při venčení. To se opět stalo 10. dubna. Amanda na sobě měla pohodlný sportovní outfit a Finn jí poslušně kráčel u nohy.:)

March 25 - Out in Hollywood

5. května 2016 v 18:45 | Nana

Amanda si v Hollywoodu vyšla do ulic, a to by nešlo bez toho, aniž by ji vyfotili paparazzi, protože v poslední době je Amanda kvůli jejím dvoum filmům u nich dost žádaná.:)

March 23 - On The Set Of American Express

2. dubna 2016 v 19:22 | Nana

Objevily se dvě série fotek z natáčení American Express. Jedny fotky jsou z přestávky, kdy si Amanda zašla pro kafe. Druhá série je v autě už přímo z natáčení.:)


March 24 - Out and About in Studio City

2. dubna 2016 v 18:54 | Nana

Paparazzi objevily Amandu jak se prochází ve Studio City a zřejmě se zastavila na kus řeči s její kamarádkou.:)

March 19 - Out With Finn - Los Angeles

2. dubna 2016 v 18:43 | Nana

Opět se objevily nádherné fotky při procházce s Finnem po ulicích Los Angeles. Amanda na sobě měla opět pohodlné oblečení skládající se z bílého volného trika a černých třičtvrtečních legín.

March 18 - On The Set Of American Expres - Chicago

2. dubna 2016 v 18:35 | Nana

Jak už jsem zmiňovala v předchozím článku, že Amanda bude bývat na natáčení nového snímku "American Expres", tak se už objevila první fotka z natáčení, kterou vyfotili paparazzi. Bohužel je jen jedna ale Amanda tam na sobě má legrační něco jako čelenku a krásně se tam směje:).

March 17 - On The Set Of The Last Word - Los Angeles

2. dubna 2016 v 18:25 | Nana

Natáčení Amandiného nového snímku "The Last Word" se pomalu chýlí ke konci (prozatím), a Amanda se teď bude objevovat na natáčení jejího dálšího filmu "American Express", který má vyjít v roce 2017. Každopádně toho má teď Amanda hodně s tím natáčením. Paparazzi ji zastihli na jednom z posledních natáčení "The Last Word", Měla nádherně navlněné vlasy, které si později hodila do culíku a užasný kabát!:)

March 16 - With Her Boyfriend At Cheebo

2. dubna 2016 v 18:06 | Nana

Konečně se po dlouhé době hlasím, ještě se starýma paparazzi fotkama. Tentokrát z Italské restaurace "Cheebo", kde se Amanda stavila se svým novým pítelem a doprovod jim dělal její pejsek Finn. Jako perličku se před fotograma políbili. Jde vidět že jsou spolu šťastní a už si pomalu začínám zvykat i na ten jeho věk.:D

March 10 - With Her Boyfriend - Pasadena

21. března 2016 v 17:15 | Nana

Objevila se sice jenenom jedna fotka, ale i tak vám ju sem dám. Nevím jestli jste zaregistrovali, že si Amanda našla nového přítele. Upřímně podle fotek, které se sním často objevovaly jsem měla určité podezření, ale úplně jsem na to přišla až teď.:D Je jím teda Thomas Sadoski, který se nedávno rozešel se svou manželkou a údajně planují rozvod.:) Amandě to samozřejmě přeju, i když se mi víc líbila po boku Justina Longa, už hlavně kvůli tomu, že k ní seděl víc věkově.:D


March 9 - With Finn & Friend - Los Angeles

21. března 2016 v 17:00 | Nana

Opět se objevily paparazzi fotky (myslím že několik dalších článů budou jen paparazzi), když si Amanda zašla ven s Finnem a mezitím si šla sednout s kamarádkou na kafe.:)

 
 

Reklama