I Write

Omezená aktivita - Závěrečné zkoušky

5. června 2016 v 18:46 | Nana

Jak jste si už mohli všimnout, tak v posledních pár dnech moc článků nepřidávám, a ani moc často neobíhám. Je to z důvodu blížících se záverečných zkoušek, které mě příští týden začínají. Období bude do 23. června, kdy je zakončím ústníma zkouškama, takže do té doby to tady bude takové chaotické:D. Proto bych vás už předem chtěla informovat, kdyby byla nějaká kontrola affs a já se nezapsala, že se moc omlouvám, protože nevím, kdy se teď na blogu objevím a kdy ne.

Vyhodnocení Kontroly Affs

30. května 2016 v 16:15 | Nana
Omlouvám se, že až tak pozdě, ale bohužel už opět nestíhám, jelikož mě za týden čekají závěrečky a známky se nám uzavírají už ve středu, tak musím všechno dohánět, a jak to učitelé mají ve zvyku tak na poslední chvíli se snaží dohnat známky na různých písemkách. Do toho se musím teda učit na ty záverečky.. no hrůza:D Každopádně ohledně tohoto ještě zveřejním článek.:) Jinak teď už ke kontrole, jsem ráda, že už konečně v tom mám aspoň trochu pořádek:D.

Zůstavají - Sister Sites:
http://taylorswift.infoblog.sk
http://meryl1.blog.cz
http://emmy-rossum.blog.cz

Zůstávají - Elite Affs:
http://myred.blog.cz
http://dlovatosource.blog.cz
http://keshaworld.blog.cz
http://rosiehuntingtonfans.blog.cz
http://pharrellwilliams.blog.cz
http://actresses.blog.cz
http://youngandfree.blog.cz

Nezůstavájí:
http://princesbritneyspears.blog.cz
http://jennadewan-tatum.blog.cz
http://glamour-cara.blog.cz
http://ela-vampire.blog.cz
http://efbures.blog.cz

Nové Affs:
http://ultimate-mileyrcyrus.blog.cz
http://bones-czech.blog.cz
http://tom-w-hiddleston.blog.cz

Kontrola + Náběr Affs | 15.05 - 25.05

15. května 2016 v 19:02 | Nana

Rozhodovala jsem se dlouho, na jak dlouho ponechám kontrolu. Chtěla jsem původně nechat týden na to, aby jste se zapsali, ale nakonec jsem to trochu prodloužila, protože ne každý bude mít do tohoto týdne čas.:) Takže moji milovaní affs, jestli i nadále chcete semnou a Amandou zůstat, máte deset dní na zapsání.:) Nebudu vám to všem oznamovat na blog, bude jen nahoře pod záhlavím upozornění s odkazem.

Takže jsetli chcete i nadále být affs napište do komentáře:
- Jméno
- Blog

Jelikož spousta blogů, co jsem měla v affs skončila, tak vím, že mi hodně prořídnou řady.
Proto dělám i náběr, kdyby se někdo chtěl zapsat, stačí do komentáře vyplnit:
NOVÝ
- Jméno
- Blog-
- Kluk/Holka

Happy New Year 2016

31. prosince 2015 v 12:40 | Nana

Všem bych chtěla popřát krásný nový rok 2016! Snad se tady všeci sejdeme ve stejném počtu a nikdo z mých affs nebude svůj blog rušit:). Jinak o Amandě se objevilo několik novinek, tak se těším až je v novém roce zveřejním:).

Informace

6. prosince 2015 v 11:43 | Nana

Velice se omlouvám, že zde dlouho nic nepřibylo, ani jsem neobíhala. Za celou dobu jsem si totiž na blog ani nevzpomněla, a to z toho důvodu, že jsem se snažila co nejlépe rozloučit se svým pejskem, který se mnou byl krásných 15 let. Bohužel v úterý jsme ho museli dát uspat, protože už měl špatné nožičky a bolelo ho to. Nevím jestli dneska něco přidám, popravdě se mi nechce psát ani tento článek. Vím že to byl jen pejsek, ale vyrůstal zároveň semnou a pořád si na to nemůžu zvyknout. Myslím že ti kdo mají doma jakékoliv zvířátko chápou, proto mě prosím ještě jednou omluvte. Budu se snažit přidat pár článků o víkendu, ale nic neslibuju.:)

Neaktivita

10. listopadu 2015 v 19:15 | Nana

Moc se omlouvám že jsem nebyla už týden aktivní na tomto blogu, vůbec to nestíhám, přijde mi že sotva co dojdu domů ze školy je už zase večer a musím spát (a to chodím v 9, protože vstávám do školy v 5). takže si asi uvědomujete že do 9 večer se toho zase tolik stihnout nedá:/. Na mojem druhém blogu jsem přece jen aktivnější, protože ten je pro mně přednější. Je to hlavně z toho důvodu že ten blog mám už 5 let a Selena je pro mě prostě vzor, větší než Amanda a když už se najde půlhodinka, tak se radši věnuju tamtomu blogu. Nevím jestli stihnu přidat něco zítra, myslím že ani obíhat nebudu. Ve čtvrtek ale dopřidávám články, které jsem nestihla a slibuju že všechny oběhnu!:)

Dovolená - Hiatus (19.8. - 28.8.)

18. srpna 2015 v 18:18 | Nana

A je to tady, tohle je poslední článek co píšu a rovnou zveřejňuju. Jak už podle názvu článku můžete poznat, tak jedeme s rodiči na dovolenou k moři a já tu do příštího pátku nebudu. Až se vrátím, tak se to budu snažit vynahradit. Moc ráda bych ale, kdyby jste můj blog navštevovali stále. Přednastavila jsem na každý den jeden článek, takže to tu pojede pořád.:) články budou označené tímto obrázkem:

Někdy jsem přednastavila, klasické články, které tu mívám na blogu, někdy jsou to pouze blendy atd. jen doufám že návštěvnost neubyde natolik aby tu byla nula:D. Tak doufám že blog bude fungovat a to přednastavování nebylo zbytečné, protože přednastavovat 8 článků na všechny 3 moje blogy je celkem fuška.:D Tak asi bych už měla končit...tak se tu všeci mějte, a snad tu budete mít hezky (i když hlásí pořád jen bouřky)...a příští pátek naviděnou!;)
 
 

Reklama