Actions

May 21 - Themed Party Like Kyle MacLachlan

9. července 2016 v 23:41 | Nana

Ze dne 21. května (mám dobrý skluz teda:D) se objevila jedna fotka ze slavnostní večeře v muzejní čtvrti Los Angeles. Oslavu pořádal herec Kyle MacLachlan, který hraje po boku Amandy v přiravované nové sérii seriálu Twin Peaks, který má mít premiéru roku 2017. Večeře měla být hlavně na oslavu výboru a muzea "Los Angeles County Museum of Art - LACMA". Proto bylo také zvolené téma Shakespeare. Dále jsou na fotce s Amandou také dva skvělí kuchaři, mnohokrát považováni za nejlepší, Jon Shook a Vinny Dotolo.:)

January 31 - At The Den Meditation Studio Opening - Los Angeles

17. února 2016 v 18:17 | Nana

Objevilo se několik fotek z otevření meditačního studia, ke kterému jsou připojeny i kavárny, bary, restaurace a tělocvičny přímo pro jógu a meditaci. Samozřejmě bych vám o tom nepsala, kdyby to nemělo co dělat s Amandou, a tak právě Amanda navštívila toto slavnostní otevření v Los Angeles a z toho vzešlo těchto pár velice hezkých fotek. Musím především pochválit její pěkný a jednoduchý outfit. Myslím že tam vypadala úžasně.:)

January 21 - 27th Annual Producers Guild Awards - Los Angeles

9. února 2016 v 18:10 | Nana

Mám pro vás konečně další fotky z akce, které se Amanda zúčastnila. Jedná se o 27. ročník producentského předávání cen "Producers Guild Awards". Amanda se tohoto předávání účastní celkem často, takže není překvapením, že se tam objevila i teď. Měla dokonce to štěstí že byla pozvána aby předala cenu producentovi Jonasovi Riverovi v anketě "Vynikající producent animovaného filmu" se snímkem "Inside Out", který mnoho z vás určitě zná pod českým názvem "V hlavě".:) Objevily se jak fotky z červeného koberce tak i z předávání, Amandě to neskutečně slušelo.:)


December 9 - Attending the charity

21. ledna 2016 v 19:00 | Nana

Úplně se stydím, že jsem přehlédla tuhle skvělou novinku, která vyšla ještě v prosinci. Musít to okamžitě napravit.:D Ti z vás, kdo Amandu sledujete už delší dobu jistě víte, že se zapojuje do spousty charit, u kterých převažují charity pro zvířátka. Jelikož je velkou milovnicí zvířat, tak si nemohla nechat ujít jednu z charitativních akcí na podporu životních podmínek pro zvířátka v nouzi, které to potřebují. Dokonce pózovala s pejsky a tím králíčkem, kterého jste mohli už jednou vidět, když šla Amanda nakupovat.:)

November 18 - At Espace Cle De Peau Beaute - Bergdorf Goodman, NY

24. listopadu 2015 v 21:15 | Nana

Konečně další novinka!:) Amanda představila svou novou značku kosmetiky. Měla na sobě krásný krajkovaný outfit a úžasné boty! Navíc ten její make-up a vlasy, to je prostě dokonalost! Musím uznat že tentokrát se Amanda fakt předvedla!:)

November 4 - At K.I.D.S/Fashion Delivers Annual Gala - New York

14. listopadu 2015 v 21:26 | Nana

Další akce, které se Amanda zúčastnila v New Yorku byla "K.I.D.S/Fashion Delivers Annual Gala", kde měla i svůj proslov. Bohužel mě opět celkem zklamala svými šaty, které mi přijdou jako na poněkud hodně starší dámy. Jestli jsem správně pochopila, tak šaty navrhl Prabal Gurung a jsou pro kolekci jaro 2016. Amanda si je údajně vzala z důvodu, že mu dělala reklamu.

November 2 - At 12th Annual CFDA/Vogue Fashion Fund Awards - New York

12. listopadu 2015 v 18:50 | Nana

Tady je konečně jeden ze slibovaných článků, které jsem nemohla přidat dřív. Rozhodla jsem se že každý den přidám jen jeden, protože si myslím že ten nával novinek o Amandě brzy zase pomine a nebude co přidávat, takže aspoň tu nebude pusto:D. Tak tedy k článku. Amanda se objevila na akci "12th Annual CFDA/Vogue Fashion Fund Awards", která se koná každý rok. Objevilo se i video, kde pózuje fotografům. Nevím co napsat k jejímu outfitu, přijde mi to jako noční košile (nebýt toho spodku), ale jí to sluší. Myslím že vše krásně sladila, takže není co dodat.:)


11th October - At Fathers and Daughters Promotional - Tokyo

25. října 2015 v 17:55 | Nana

Když ještě Amanda byla v Japonsku, tak byla propagovat film "Fathers and Daughters", ve kterém hraje jednu z hlavních rolí a který by měl být uveden do našich kin již 12. listopadu!:) Příběh je o dívce, které zemřela maminka, proto se o ní musí postarat její táta, ten ale trpí různými duševními poruchami ze ztráty své manželky, a tak se se svou dcerou postupně odcizili. Po 25 letech se snaží zase svůj vztah upevnit, ale musejí se potýkat s různými překážkami. Film je psychologické drama, takže určitě nic pro ty co milují komedie. Přesto si ale myslím že se máme na co těšit!:)

(10/09) Shiseido launch - Tokyo - More Pics

20. října 2015 v 17:53 | Nana

Objevily se další fotky z akce z Japonska, kde Amanda představovala nový produkt značky "Clé de Peau Beauté". Musím uznat že fotky jsou opravdu moc pěkné:). I když akce proběhla před 11 dny, tak myslím že vám nebude vadit že sem přidám další fotky.:)

(10/09) Shiseido launch - Tokyo

10. října 2015 v 15:06 | Nana

O téhle akci moc informací není, jen že se zde Amanda objevila aby ukázala nový produkt značky "Clé de Peau Beauté", které je tváří. Vypadala vážně nádherně a přijde mi že se oblékla tak nějak "Japonsky":D. Co myslíte?:)

(09/11) Givenchy Show Spring 2016 Afterparty - New York

27. září 2015 v 19:00 | Nana

Konečně jsem našla nějaké novinky, ony jsou sice starší ale jaksi byly těžce ukryty, a když už mi to nedalo tak jsem hledala všude možně něco o Amandě. Nakonec jsem našla nějaké paparazzi fotky a fotky z afterparty z přehlídky, které se Amanda zúčastnila. Je zajímevé že tyhle novinky byly tak těžko k sehnání, ale nakonec se ke mně přece jen dostaly. Takže na pár dní je zase o vše postaráno!:) Když se podíváte na tričko, které měla na sobě Amanda, tak mi přijde jako by to byl Finn, nejsem si jistá ale jestli je to Finn, tak by mně tím Amanda naprosto dostala:D

(09/11) Givenchy Show Spring 2016 - New York

13. září 2015 v 20:51 | Nana

Značka Givenchy předvedla svou novou kolekci pro jaro 2016. Téma mělo být "oslava lásky". Přehlídky se zúčastnila i Amanda, která na sobě měla velice zajímavý outfit. Sice se mi moc nelíbí ta flitrovaná sukně, ale tak nějak celkově mi přijde že to Amandě hodně sluší, hlavně ten účes.:)


Ještě přikládám video, kde Amanda pózuje fotografům.:)

(09/09)TargetStyle at Vogue Fashion Week Event - New York

11. září 2015 v 19:05 | Nana

Zdravím všechny, vyrobila jsem nový podzimní layout, který se mi vážně líbí a doufám že se bude líbit i vám:) O Amandě se toho teď objevuje celkem hodně, hlavně teď navštěvuje všemožné akce.:) Jako první tu mám fotky kdy Amanda navštívila TargetStyle v rámci týdenní události "Vogue Fashion Week Event" v New Yorku.:)

Annual(08/31) USTA Opening Night Gala - New York

8. září 2015 v 19:21 | Nana

Amanda se zúčastnila výročí otevření USTA Night Gala, které se konalo v Nárosním tenisovém centru Billie Jean King.

(06/16) At Late Night with Seth Meyers

22. srpna 2015 v 15:00 | Nana


Fotky z show "Late Night with Seth Meyers", kde byla Amanda jako host.:) Příště přidám i video. Jak si můžete všimnout na poslední fotce je obrázek z instagramu Amandy jak pije čaj s Finnem, takže určitě probírali i její zálibu ve focení svého pejska.

Y1SPnbES 0aTNXO1H Wt1QAldb ZeAMGM4d PjUeLQqi 7kroHNwC i4egRbKI
 
 

Reklama