Srpen 2016

GALLERY UPDATE - June 7 - Out with Thomas Sadoski - Los Angeles

16. srpna 2016 v 21:52 | Nana |  Paparazzi

Po skončení natáčení se šel Thomas s Amandou projít po Los Angeles. Amanda na sobě měla velmi pěkný a pohodlný outfit, který se skládal z pruhovaného trika a šedých tepláků. Na Amandiny pohodlné outfity už jsem si zvykla a myslím že takový styl jí sedne nejvíc.:)


GALLERY UPDATE - June 7 - On The Set Of "The Clapper"

16. srpna 2016 v 21:39 | Nana |  Paparazzi

Další den se opět konalo natáčení a tentokrát tam bylo opravdu živo. Kolem Amandy se potulovalo hned několik zvířátek, takže si myslím že Amanda si to musela užívat. Dokonce se za Amandou nachvilku stavil podívat její přítel Thomas Sadoski.:)


GALLERY UPDATE - June 6 - On The Set Of "The Clapper"

16. srpna 2016 v 21:06 | Nana |  Paparazzi

Další natáčecí den byl 6. června, kdy paparazzi nafotily Am zrovna když měla pauzu, a tak využila svůj čas k háčkování. Amanda je ohledně háčkování hodně šikovná, sama si dokonce uháčkovala několik kabelek, které dala na instagram. Docela by mě zajímalo, co z toho nakonec vzniklo, a ještě víc mě zajímá, kde nechala Finna, protože ji většinou doprovázel na natáčení a teď se neobjevil na žádné fotce.:D


GALLERY UPDATE - June 4 - On The Set Of "The Clapper"

16. srpna 2016 v 20:46 | Nana |  Paparazzi

Paparazzi zastihli Amandu při natáčení jejího nového snímku "The Clapper", o kterém zatím ještě není moc informací. Beze všeho ale v příštím roce vyjde opravdu velká spousta filmů s Amandou, ať už v hlavní roli nebo ve vedlejších, takže se máme opravdu na co tešit.:)


GALLERY UPDATE - Elle India Magazine/June 2016 - Photoshoot

16. srpna 2016 v 20:06 | Nana |  Photoshoots

Rozhodla jsem se doplnit ty nejdůležitější fotky a informace ohledně Amandy (protože všechny bych asi nedala). Takže prvním článkem je Amandin photoshoot pro Elle Magazín na červen 2016. Fotek se objevilo šest (ta s kloboučkem je použita i na novém layoutu), z nichž jedna je jakoby koláž ze čtyř dalších fotek. Podle mě je tento photoshoot obzvláště povedený. No pusďte sami!:)


May 31 - On the set - Veracruz / GALLERY UPDATE

1. srpna 2016 v 22:50 | Nana |  Personal/With Fans

Hlásím se vám po dlouhé době s novým článkem, tentokrát jde o fotky pořízené fanoušky z Veracruzu v Mexiku, kde se Amanda koncem května nacházela kvůli natačení filmu "American Express". Můžete ji vidět v moc krásných šatech, jak se prochází po tržnici, nebo si prohlíží zříceniny domu.:)

Teď bych vám ráda odůvodnila proč jsem tady nebyla. Možná si pamatujete, že jsem tady kdysi psala, že máme v rodině nějaké problémy a proto tady nebudu bývat tak často. Bohužel se ty problémy jen zhoršily a vyústili v něco tragického co vám říkat nebudu (omluvte). Takže teď se snažíme být co nejvíce silní, co to jen jde. Jde hlavně o to, že jsem neměla vůbec náladu na jídlo a na to vyjít z pokoje, takže si dovedete představit že blog byl to poslední na co bych myslela. Momentálně je mi líp (o málo) a budu se snažit aby to tady zase třeba na měsíc neupadlo. Mrzí mě to, ale bylo to nečekané, takže jsem vám nemohla dát předem vědět, že tady nebudu. Snad pochopíte.