Květen 2016

Vyhodnocení Kontroly Affs

30. května 2016 v 16:15 | Nana |  I Write
Omlouvám se, že až tak pozdě, ale bohužel už opět nestíhám, jelikož mě za týden čekají závěrečky a známky se nám uzavírají už ve středu, tak musím všechno dohánět, a jak to učitelé mají ve zvyku tak na poslední chvíli se snaží dohnat známky na různých písemkách. Do toho se musím teda učit na ty záverečky.. no hrůza:D Každopádně ohledně tohoto ještě zveřejním článek.:) Jinak teď už ke kontrole, jsem ráda, že už konečně v tom mám aspoň trochu pořádek:D.

Zůstavají - Sister Sites:
http://taylorswift.infoblog.sk
http://meryl1.blog.cz
http://emmy-rossum.blog.cz

Zůstávají - Elite Affs:
http://myred.blog.cz
http://dlovatosource.blog.cz
http://keshaworld.blog.cz
http://rosiehuntingtonfans.blog.cz
http://pharrellwilliams.blog.cz
http://actresses.blog.cz
http://youngandfree.blog.cz

Nezůstavájí:
http://princesbritneyspears.blog.cz
http://jennadewan-tatum.blog.cz
http://glamour-cara.blog.cz
http://ela-vampire.blog.cz
http://efbures.blog.cz

Nové Affs:
http://ultimate-mileyrcyrus.blog.cz
http://bones-czech.blog.cz
http://tom-w-hiddleston.blog.cz

Red Riding Hood

22. května 2016 v 18:08 | Nana |  Filmography

Role: Valerie
Type: Dark fantasy historical romance
Release: 07. 03. 2011

V romantickém fantasy thrilleru Červená Karkulka hraje Amanda Seyfried mladou a krásnou Valerii, která se zmítá mezi dvěma muži. Zamilovala se do hloubavého samotáře Petera, avšak její rodiče dohodli sňatek se zámožným Henrym. Valerie a Peter nechtějí ztratit jeden druhého, proto se rozhodnou pro útěk, když se dozvědí, že Valeriina sestra byla zavražděna vlkodlakem, který loví v tmavém lese obklopující vesnici. Lidé z vesnice udržují po celá léta nelehké příměří se zlou bestií tím, že jí nabízejí každý měsíc zvířecí oběť. Pod krvavým úplňkem si vlkodlak vybere ale oběť větší - lidský život, a tak lidé hladoví po pomstě zavolají známého lovce vlkodlaků, otce Solomona, aby jim pomohl bestii zabít. Solomon ale upozorní vesničany na to, že se vlkodlak přes den mění v člověka a že to může být kdokoliv z nich. Když počet obětí roste s každým úplňkem, začne se Valerie domnívat, že vlkodlakem by mohl být někdo blízký. Panika svírá celou vesnici a Valerie zjišťuje, že má s nestvůrou jedinečné spojení - takové, které je neúprosně táhne k sobě. Díky tomu se Valerie stává podezřelou ale zároveň i návnadou.

In Time

22. května 2016 v 17:59 | Nana |  Filmography

Role: Sylvia Weis
Type: Science fiction action thriller
Release: 28. 10. 2011

Představte si, že můžete žít jen do 25 let. Pak zemřete. Pokud nevyděláte, neukradnete nebo nezdědíte nějaký čas navíc. Děj filmu akčního scifi thrilleru Vyměřený čas se odehrává v blízké budoucnosti, v době, kdy peníze neznamenají vůbec nic. Platí se časem. Will Salas má na svých životních hodinách zřídkakdy víc než 24 hodin. Žije z minuty na minutu v chudé zóně Dayton a jenom tvrdá práce v továrně mu každý den poskytne další den života. Stejnému osudu čelí i jeho matka Rachel a spousta dalších lidí v tomto zapadákově. Místní gangy jsou navíc vždy připraveny kohokoliv okrást, byť jen o pár hodin, a klidně tím ukončit jeho život. Jednoho dne Will pomůže před jedním z těchto gangů uniknout bohatému Henrymu. Henry za to Willovi daruje celé století času a sám se rozhodne svůj nekonečný život skončit. Will je následně obviněn z jeho vraždy a nezbývá mu nic jiného, než dokázat svoji nevinu. Vydává se na útěk do nejbohatší zóny v New Greenwich, kde na rozdíl od Daytonu nikdo nikam nespěchá. Čas je luxus, který si tu mohou dovolit všichni, protože budou žít stovky ba dokonce tisíce let. V New Greenwich je ale zároveň někdo, kdo Willa přitahuje. Sylvia je dcera mimořádně bohatého Philippa Weise, která se ve chvíli, kdy Willa přicházejí zatknout strážci času, stává ideálním rukojmím. Vysoká hra o změnu pravidel nespravedlivého světa může začít.

Letters to Juliet

22. května 2016 v 17:49 | Nana |  Filmography

Role: Sophie Hall
Type: Romantic drama
Release: 25. 04. 2010

Když mladá Američanka Sophie, přicestuje do italské Verony, setkává se tu se skupinou dobrovolníků. Jejich prací je odpovídat na dopisy, které toužící ženy vkládají do mezer ve zdech starobylého domu, jenž byl podle pověstí svědkem vášnivé a tragické lásky Romea a Julie. Právě tady Sophie objeví dopis napsaný před padesáti lety! A tento okamžik změní život nejen Sophii, ale i mnoha dalším lidem. Podnikavé dívce se podaří najít pisatelku dopisu - Claire, která do Itálie přijede se svým vnukem, a společně se vydají hledat Lorenza, jehož Claire před půl stoletím opustila... A jakou roli sehraje v příběhu snoubenec Claire Victor?

Dear John

22. května 2016 v 17:43 | Nana |  Filmography

Role: Savannah Lynn Curtis
Type: Romantic drama-war
Release: 05. 02. 2010

John Tyree slouží u Zelených baretů, speciální jednotky americké armády, a do rodné Jižní Karolíny ho přivedl opušťák, během něhož si chce odpočinout od stresu z neustálé bojové pohotovosti a také strávit nějaký čas s otcem. Idealistická studentka Savannah Curtis si tu pro změnu užívá prázdniny v honosném rodinném sídle. Z nesmělého oťukávání se po dvou společně strávených týdnech vyvinula láska jako trám. Ani jednoho z nich by do té doby nenapadlo, že by si na jiném člověku dokázali vypěstovat takovou závislost. Jenže prázdniny musí jednou skončit. Vídají se jen sporadicky. Po 11. září se Johnova vojenská mise na Blízkém Východě neustále prodlužuje. Dobu odloučení musí milenci zmírňovat korespondencí a něžné dotyky nahrazují jen slova z dopisního papíru. Zatímco Savannah má obrovský strach a zoufale čeká na každý další dopis, jenž potvrdí, že je stále naživu, John se trápí, protože neví, zda má upřednostnit touhu po Savannah nebo profesionální odpovědnost vůči své zemi. Vše navíc ještě ztíží nečekaná tragédie, která vztah páru vystaví té největší zkoušce.

Boogie Woogie

22. května 2016 v 17:35 | Nana |  Filmography

Role: Paige Oppenheimer
Type: Comedy
Release: 26. 06. 2009

Moderní variace na wildeovskou komedii mravů nás zavádí mezi uměleckou smetánku současného Londýna. Vypočítaví galeristé, snobští mecenáši, podivínští sběratelé, pozérští umělci a vlezlí kritici se vzájemně podvádějí, využívají a obelhávají, přičemž o opravdové umění (reprezentované slavným Mondrianovým obrazem Boogie Woogie, o jehož možný prodej se zde licituje) jde v těchto nekončících intrikách až na posledním místě.

Jennifer's Body

19. května 2016 v 17:32 | Nana |  Filmography

Role: Anita "Needy"
Type: Horror black comedy
Release: 10. 09. 2009

Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox, v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku.


Chloe

19. května 2016 v 17:26 | Nana |  Filmography

Role: Chloe Sweeney
Type: Erotic thriller
Release: 13. 09. 2009

Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Catherine ale má podezření, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí osudové události, které začnou ohrožovat celý její život i všechny okolo.

Mamma Mia!

19. května 2016 v 17:23 | Nana |  Filmography

Role: Sophie Sheridan
Type: romantic/comedy musical
Release: 30. 06. 2008

Mladá dvacetiletá dívka Sophie, zjistí z deníku své matky Donny, že má hned tři adepty na otce a jelikož se blíží její svatba, tak pozve všechny tři. Jenže Donna samozřejmě nic netuší. Sophie s Donnou vlastní hotýlek na řeckém ostrově, o který se celý život starají. Za Sophie přicestují dvě kamarádky, které jí jdou za družičky a za Donnou také dvě kamarádky z její dívčí kapely Donna a Dynama. Když dojedou z přístavu do hotelu, představí jim Donna Sophiina budoucího manžela, který je na ně milý a ochotně jim pomůže se zavazadly. V tu samou dobu přijíždí na ostrov oni tři adepti na otce. Harry, Bill a Sam. Sophie nechce, aby je matka viděla, a tak je podzemím zavede do jejich pokoje v kozím chlívku. Donna něco nese do seníku a nahoře něco zaslechne. Jde se podívat a tam je uvidí všechny tři. Nakonec se do chlívku propadne a všechny je pošle domů.


Solstice

19. května 2016 v 17:17 | Nana |  Filmography

Role: Zoe
Type: Horror remake
Release: 01. 01. 2008

Po několika málo měsících od sebevraždy své sestry Sofie, odjíždí teenagerka Megan na letní prázdniny se svými nejlepšími přáteli. Na místě se brzy začínají dít zvláštní věci, které, jak Megan věří, připomínají přítomnost její sestry. Pokusí se s jejím duchem navázat kontakt.