Leden 2016

January 21 - Arriving at Blind Dragon - West Hollywood

26. ledna 2016 v 17:09 | Nana |  Paparazzi

Omlouvám se za nedostatek informací, ale Amanda má teď jakési pusto. Přesto se ale něco málo objevilo, a to fotky z Amandiného příchodu do Asijského salónku s karaoke "Bling Dragon". Fotografie nejsou příliž kvalitní, ale opět můžeme být rádi i za to málo.:)


December 9 - Attending the charity

21. ledna 2016 v 19:00 | Nana |  Actions

Úplně se stydím, že jsem přehlédla tuhle skvělou novinku, která vyšla ještě v prosinci. Musít to okamžitě napravit.:D Ti z vás, kdo Amandu sledujete už delší dobu jistě víte, že se zapojuje do spousty charit, u kterých převažují charity pro zvířátka. Jelikož je velkou milovnicí zvířat, tak si nemohla nechat ujít jednu z charitativních akcí na podporu životních podmínek pro zvířátka v nouzi, které to potřebují. Dokonce pózovala s pejsky a tím králíčkem, kterého jste mohli už jednou vidět, když šla Amanda nakupovat.:)


January 13 - Out in Beverly Hills

18. ledna 2016 v 18:37 | Nana |  Paparazzi

Objevily se první fotky Amandy tohoto roku. Bohužel postupně klesá počet fotek při procházce s Finnem, což mě vážně mrzí, protože tyto fotky jsem měla nejradši. Ani tyto fotky nejsou s Finnem a je okolo nich jen málo informací. Amanda na fotkách nejde moc vidět, ale i tak jde poznat že má moc hezký jednoduchý outfit.:)


December 27 - Leaving Gracias Madre - West Hollywood

17. ledna 2016 v 14:53 | Nana |  Paparazzi

Amanda byla spatřena jak opouští "Gracias Madre", což je jedna luxusní restaurace se zdravou výživou. Od tadyma si také s sebou nesla kafe, či čaj, pokud jde teda o zdravou výživu:D. Těžko se to takhle pozná. Měla na sobě stejný outfit, jako v předchozím článku, takže opět, za mě byla úžasná.:)

Jinak pokud jde o layout co je tu teď nastavený, tak je pouze dočasný, bohužel mě prostě nic nenapadlo a tak jsem z toho vytvořila tuhle slátaninu. Pokusím se to ještě nějak upravit a dát do konečného tvaru, ale uvidím, kdy na to bude čas.:)


December 23 - Out and About - West Hollywood

5. ledna 2016 v 17:11 | Nana |  Paparazzi

Konečně se dostávám k prvnímu článku v tomto roce. A jsem opravdu ráda, že jsou to zrovna tyhle paparazzi fotky, které byly pořízené den před Vánocema v Západním Hollywoodu. Tyto fotky jsou totiž opravdu úžasné a je na nich vidět Amandina úžasná nálada. Na fotografy se usmívala a mávala jim. Její outfit se mi strašně líbí, ta kombinace černá/šedá je prostě úžasná a mám ji strašně ráda!:) Navíc mi teď udělalo velkou radost že v televizi pouštělil film s Amandou, který mě sice až tak nezaujal, ale Amanda tam byla úžasná. Film se jmenuje Chloe v českém znění Pokušení, znáte někdo?:)

Jinak pracuji na novém layoutu, tak snad tu bude co nejdřív.:)