Prosinec 2015

Happy New Year 2016

31. prosince 2015 v 12:40 | Nana |  I Write

Všem bych chtěla popřát krásný nový rok 2016! Snad se tady všeci sejdeme ve stejném počtu a nikdo z mých affs nebude svůj blog rušit:). Jinak o Amandě se objevilo několik novinek, tak se těším až je v novém roce zveřejním:).

Photoshoot for Madame Figaro, December 2015

21. prosince 2015 v 18:26 | Nana |  Photoshoots

Ještě před Vánoci se objevila jedna skvělá novinka! A tou je překrásný photoshoot nafocený pro francouzský magazín "Madame Figaro" pro jeho srpnové vydání 2015.:) Photoshoot je nafocený ve velmi jednoduchém stylu, ale to je na něm právě to úžasné. Už teď jsem si vybrala svoje oblíbené fotky. Které se nejvíc líbí vám?:)


December 8 - Shopping at The Groove - Los Angeles

17. prosince 2015 v 19:12 | Nana |  Paparazzi

Jak jsem vám předtím psala, že se Amanda stavovala v Candy Store, tak ten samý den ještě stihla zajít na další nákupy, při kterých ji zastihli paparazzi. Co je opravdu strašně roztomilé jsou fotky s králíčkem, kterého opravdu nevím kde sehnala, nejsou k tomu informace.:D Jinak musím podotknout že její outfit tu jde lépe vidět, než na předchozích fotkách a vypadal opravdu skvěle, Amandě fakt pasuje.:)


December 8 - At the Candy Store - West Hollywood

13. prosince 2015 v 15:18 | Nana |  Paparazzi

Konečně taky nějaká novinka! Omlouvám se že jsem tu nebyla, ale snad to chápete, prostě to teď není lehké. No nic teď k Amandě. Ta navštívila tzv. "Candy Store" v Západním Hollywoodu. Nevím jestli je u nich Candy Store to co u nás, protože u nás to je obchod s cukrovinkama a celkově sladkostma typické pro Ameriku nebo Velkou Británii. I když podle fotek s Amandou bych řekla že tam u nich prodávají ještě krom sladkostí i nějaké ty kravinky, jako třeba ty žabky na obrázku:D.


Informace

6. prosince 2015 v 11:43 | Nana |  I Write

Velice se omlouvám, že zde dlouho nic nepřibylo, ani jsem neobíhala. Za celou dobu jsem si totiž na blog ani nevzpomněla, a to z toho důvodu, že jsem se snažila co nejlépe rozloučit se svým pejskem, který se mnou byl krásných 15 let. Bohužel v úterý jsme ho museli dát uspat, protože už měl špatné nožičky a bolelo ho to. Nevím jestli dneska něco přidám, popravdě se mi nechce psát ani tento článek. Vím že to byl jen pejsek, ale vyrůstal zároveň semnou a pořád si na to nemůžu zvyknout. Myslím že ti kdo mají doma jakékoliv zvířátko chápou, proto mě prosím ještě jednou omluvte. Budu se snažit přidat pár článků o víkendu, ale nic neslibuju.:)